Nieuwe bril nodig? Help onze stichting!

Heb je dit jaar nog een nieuwe bril of lenzen nodig? Ga dan naar Specsavers Goes! Bij elke aankoop doneert specsavers automatisch aan de goede doelen, maar jij mag kiezen aan welke! Je krijgt bij je aankoop 2 muntjes. Deze mag je in de potten gooien voor de goede doelen. Er is een landelijk goed doel, en het lokale goede doel in Goes is onze stichting! Wij hopen natuurlijk dat zo veel mogelijk mensen beide muntjes in de pot voor ons goede doel gooien zodat wij begin volgend jaar een mooi bedrag kunnen ontvangen voor onze stichting. Afgelopen jaar is er heel wat geld op gehaald, er is toen 400715 aan goede doelen geschonken! Helpen jullie mee?

http://www.specsavers.nl/winkelzoeker/goes/stichting-specsavers-steunt-schenkt-400715-euro-aan-188-lokale-goede-doelen-in-nederland