Wij doen mee aan Rabo ClubSupport!

Dit jaar was er geen Rabobank clubkas campagne in maart. De opzet van de actie is gewijzigd. Het heet nu Rabo ClubSupport, daar doet onze stichting ook weer aan mee! Het duurt nog even voor er gestemd kan worden, stemmen is mogelijk vanaf 27 september 2019.

Voor elke stem die uitgebracht is, ontvangen wij een sponsorbedrag van de Rabobank. Met de opbrengst van deze actie willen wij nieuwe polo’s kopen voor onze vrijwilligers! Na 5 jaar intensief gebruik komen er gaatjes in de oude polo’s en vervagen de kleuren, ze zijn dus echt aan vervanging toe!

Iedereen die lid is van de Rabobank kan een stem uitbrengen. Heb je wel een rekening, maar ben je nog geen lid? Dan kun je dat nu nog worden en dan mag je ook een stem uitbrengen in september!  Lid worden kan via deze link